Invisalign a iné spôsoby, ako napraviť zuby

Invisalign a iné spôsoby, ako napraviť zubyPekný vyzerajúci úsmev je dôležitý pre osobu s úsmevom a ľudia sa usmievajú na - Invisalign je jedným zo spôsobov, ako dosiahnuť tento veselý úsmev. Keď človek má priame zuby, môže sa smiať, hovoriť a úsmev s dôverou. Ak sa vyskytnú problémy s krivkou, prekrúcaním, uhryznutím alebo medzerou, môže jednotlivec váhavo otvoriť ústa. To môže viesť k sociálnemu stiahnutiu, vnímanie ako snobské a môže brániť celkovej komunikácii a blahobytu. Nielen to, keď ľudská bytosť bliká úsmevom, toto hnutie posiela chemikálie do mozgu, ktoré hovoria: "Som šťastný." Bez hviezdnej sady perličiek, človek sa môže stať depresívnym a vyčerpaným. Našťastie existujú rôzne spôsoby, ako tento problém napraviť.

Invisalign ako možnosť vyrovnávania zubov

Invisalign prevzal zubný svet búrkou. V starých dňoch boli jedinou voľbou zúbkované zuby alebo kovové podložky. Tento revolučný výrobok sa skladá z číreho, tvrdého plastového zarovnávača, ktorý sa vymieňa každé dva týždne, aby vytvoril pekne vyrovnanú sadu horných a spodných vrtákov. Nielen, že zarovnávače môžu byť odstránené na hodinu alebo dva každý deň na jedlo, čistenie, zubné skúšky alebo špeciálne udalosti. Pre nevesty a ženicha, ktorí prechádzajú procesom vyrovnávania úsmevu, mohli napríklad vziať svoje čisté plastové podnosy z úst na svadobné fotografie, za prvý bozk ako manžel a manželka a zjedli si ich tri stupne svadobná torta. Po dôležitých príležitostiach práve pretiahli prístroje do úst a vrátili sa do práce.

Klasické kovové pásy & drôty

Tie staré plechovky sú stále ešte dnes. Môžu byť o niečo zreteľnejšie ako novšie zariadenia a môžu trvať dlhšie, ale sú stále životaschopnou voľbou. K dispozícii sú aj modernejšie verzie týchto kovových ústnych dráhových prístrojov. Kríže teraz prichádzajú v rôznych farbách, ako je zlato, biela alebo dúhová farba. Niektoré odrody sú umiestnené za zubom, takže kovová časť je skrytá. Tieto sú známe ako jazykové podložky. Nielenže sú jazykové zariadenia skryté na zadnej strane každej ústnej štruktúry, ale sú tiež upravené tak, aby vyhovovali pacientovým zubom. Existuje mnoho filmových idolov alebo celebrít, ktoré môžu mať tieto zariadenia nainštalované a nikto si ani nevšimne. Teraz je to pokrok!

Chirurgické vyrovnávanie

U dospelých, ktorí si plne rozvinuli zarovnanie čeľustí a ústne štruktúry, existujú chirurgické zákroky, ktoré môžu zmeniť pozíciu. Tieto techniky sa označujú ako ortognátne a vykonávajú sa, ak sa vyskytujú nepravidelnosti tváre, ktoré bránia prejavu jednotlivca alebo jeho ústa. Na tieto operácie by bol privedený ústny chirurg.

Pokiaľ ide o vyrovnanie zubov, existuje viac možností, ktoré jednoducho nosia strieborné pásy a drôty alebo majú krivé vrtáky. Dnes je veľa špičkových techník, ako je Invisalign, viacfarebné a umiestnené pásy a zátvorky a ortogánna chirurgia. Pre pacientov, ktorí majú záujem o niektorý z týchto postupov, mali by si dohodnúť stretnutie s kvalifikovaným zubným lekárom.stomatologicke potreby