Lacná neinvazívna kozmetická stomatológia

Mnohí dospelí dosahujú nové ciele v spoločnosti, ktorá má vzhľad vedomia. S príjemným úsmevom je najlepší prvý dojem pre rozhovor alebo dátum. Mnohí pacienti odmietli svoje návrhy rodičov nosiť kovové priečky na strednej škole alebo mali kovové podložky a nedokázali nosiť záchytky. Invisalign jasné odnímateľné ramená sú odpoveďou na veľký úsmev, bez toho, že by železničné koľaje vyzerali z kovových priečok.

Invisalign je moderný prístup k narovnaniu zubov. Séria takmer neviditeľných jasných zásobníkov je vyrobená z technológie CAD / CAM. Tieto hladké takmer neviditeľné zarovnávače narovnávajú zuby v 2 týždňových intervaloch. Neexistujú žiadne drôty ani ostré kovové predmety, ktoré by vám zniesli ústa. Môžete odstrániť posypy na jedenie alebo na špeciálne spoločenské udalosti. Jednoducho sa objavíte v zásobníkoch a vaše zuby sa pomaly pohybujú smerom k jasnému úsmevu. Väčšina ľudí uvádza, že blízki priatelia a rodina často ani nevedia, že nosia tieto jasné záplaty.

Je jednoduché začať. Vychádzajú vaše ústa. Počítačový model je vyrobený z vašich zubov a je presunutý do konečnej správnej polohy. Potom sa vytvorí séria čírych odnímateľných plastových žľabov, ktoré sa pohybujú v zuboch. Zmenili ste tieto zásobníky približne každé dva týždne. Väčšina prípadov je ukončená za menej ako rok.

Prínosy, ktoré získate pri podávaní tejto neinvazívnej kozmetickej stomatológie, sú obrovské. Nielenže sú vaše zuby rovnejšie a krásnejšie, ale sú zdravšie. Rovné zuby sa dajú ľahšie čistiť a žuvať efektívne bez nadmerného opotrebenia. To všetko robí a jednoduché, krásne a celoživotné nádherný úsmev.